ACTION
ILOŚĆ FILMÓW:
68
NOWYCH:
0
Kanał, w którym znajdą Państwo filmy o tematyce freeride’owej, freestyle’owej oraz obejrzą to, co na nartach nie każdy zrobić potrafi. Mnóstwo inspirujących, a czasami mrożących krew w żyłach materiałów o pasji pozytywnie zakręconych ludzi, dla których narciarstwo jest nieodłącznym elementem jestestwa.
SPORT
ILOŚĆ FILMÓW:
101
NOWYCH:
0
Ten kanał dedykowany jest wszystkim, dla których zawody Alpejskiego Pucharu Świata są równie emocjonujące, jak kolejny odcinek Jamesa Bonda. Ciekawe kawałki ilustrujące, czym miłośnicy białego szaleństwa uprawiający narciarstwo dla frajdy różnią się od zawodników (czyli wszystkim).
STACJE
ILOŚĆ FILMÓW:
351
NOWYCH:
0
Filmy pokazujące znane i mniej znane ośrodki narciarskie w Alpach i nie tylko. O trasach, lokalnym klimacie i wszystkim, czego mogą spodziewać się Państwo odwiedzając dany region znaleźć można w tym właśnie miejscu.
TECHNIKA JAZDY
ILOŚĆ FILMÓW:
33
NOWYCH:
0
Zbiór filmów pokazujących, jak dużo na nartach jeszcze do zrobienia. Materiały, które pomogą Państwu zrozumieć tajniki jazdy sportowej, carvingowej i różnych innych. O tym, jak skutecznie poprawić styl jazdy.
SPRZĘT
ILOŚĆ FILMÓW:
334
NOWYCH:
0
Filmy pokazujące co i jak dużo w dziedzinie rozwoju technologii się dzieje. Materiały odkrywające arkany produkcji i konstrukcji nart, butów i innego sprzętu, który nas tak bardzo obchodzi.
WASZE FILMY
ILOŚĆ FILMÓW:
47
NOWYCH:
0
Kanał, który tworzymy wspólnie. Filmy ilustrujące, jak upływa nam czas na robieniu tego, co tak bardzo lubimy (jeżeli nie najbardziej). Zachęcamy do zamieszczania własnych, nagranych na stoku materiałów. Jeżeli umieściliście już nagrane filmy na YouTube lub innych portalach, podzielcie się również z nami!
SZUKAJ
www.skionline.pl www.trentino.pl www.youtube.pl
© Copyright 1996 - 2020 skionline.pl